| GigglesToDay a întrebat:

REPEDE scuze ca tot pun intrebare cu urechea dar de 2 zile asa tot la cateva mminute ma apasa ceva in ureche asa mai tarebig grin am avut o problema. cv de genu acum o luna de la curent a trecut in 5 zile [ la o ureche] acum la fel dar atunci nu aveam asa o durere dintr-o data era tot timpu:d si la scoala usa e deschisa, 2 geamuristraight face ce ziceti curent sau nu voturiii!+funda

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi urgent la medic. poti sa ramaii surd. Aici nu te pate ajuta nimeni. Doctorii nu intra pe siteul asta. Astia dau consultatii online numai pe bani.