| dina98 a întrebat:

Deci, am o intrebare pentru cei care au avut sau au aparat dentar. V-a cazut vreun bracket? Dar mai multe? Cite? Ati platit, chiar daca l-ati adus cu voi? Ce v-a spus dentistul? Daca ati platit, atunci cit? Am nevoie urgent de raspunsuri (cit mai multe!). Multumesc, astept cu nerabdare!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| thelordoftime a răspuns:

Nu mi-a cazut niciodata un bracket (daca este aparatul bine facut nu cad ) (si nu ar fi logic sa platesti daca cine ti-a pus aparatul l-a pus in bataie de joc)