| Sorina12 a întrebat:

Hei! am dinti mult mai in fata decat trebuie si prin urmare am fost la dentist. dentistul mi-a spus ca in proportie de 99 am nevoie de operatie si dupa aia de aparat dentar fix. intrebarile mele sunt urmatoarele: cam cat ar costa operatia? a durat? as dori detalii. Fara raspunsuri rautacioasa, va rog!

1 răspuns:
| IloveME a răspuns:

Nu am trecut niciodata prin asa ceva, dar cred ca costa ceva bani buni!
Dentistul iti va pretul final pentru toate aceste costuri!
Aparatul dentar nu stiu cat costa in Romania dar aici unde sunt eu costa in jur de 3000 de euro!