| ditzaa a întrebat:

Deci...< am o problema as vrea sa ma mai ingras la picioare si la fund.sunt tare slabuta ce as putea sa fac de fiecare data ma ingras numai la burtica si solduri dc?crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

Fiecare are ritmul ei de ingrasare, si grasimea se depune pe anumite parti ale corpului.
sunt tipe care se ingrasa doar la fund sau picioare (silueta in forma de para), dar nu au burta si tot asa.
nu prea ai ce sa faci, asta e tipul tau de silueta, si anume de tip mar.
fiti multumite de cum aratati.
citeste aici, dar e despre slabit, si poti afla mai multe.

http://www.femeia.ro/......pului.html

1 răspuns:
| skama18 a răspuns:

Un pic de sport ajuta.si coapsele o sa arate ok si scade si burtica (macar o ora /zi daca se poate)daca nu 3-4 ore /saptamana