| Izzibizzi a întrebat:

Deci daca va zic ce intrebare intrebatoare am laughing. Din cand in cand mi se face un fel de alb sub unghie, dar nu din acele de la lipsa de calciu, mi se face asa ca si cum mi se dezlipeste unghia si e dureros ca naiba, deci pot sa bag ceva sub unghie cand mi se face asa. Ciuuudaat. Nu stiu daca m-ati inteles, ma gandeam ca poate mai pateste cineva. Intrebarea mea era, de ce se intampla asta si cum sa fac sa nu mai patesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Vezi un medic poate fi o ciupercă o problemă cu vitaminele cu calciul

3 răspunsuri:
| GabiiHaș a răspuns:

Nu poti da poza? ar fi mai de folos.

| AgathaRo a răspuns:

Se pot gasi in farmacii calciu si iei ca supliment alimentar.

| facepalmlol a răspuns:

Poate asa iti cresc tie unghiile, aiurea.