| Maria1576 a întrebat:

Deci, eu uneori am impresia ca am mainile lipicioase si atunci cand le simt asa, nu conteaza unde sunt, pot fi si cu Elisabeta a 2 a la masa, ca trebuie sa gasesc cea mai apropiata baie si sa ma spal urgent pe maini, altfel ma apuca toate nebunelile. Mie mi se pare normal, voua? Adica, mai e cineva care alearga la baie cand isi simte mainile lipicioase, chiar daca nu sunt murdare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ori ce om care se respecta isi spala mainile daca le simte lipicioase. Ideea este daca simptomul apare din senin sau este din cauza emotiilor, caldurii, etc?

| Alinailies a răspuns:

La fel patesc si eu, ma simt murdara si turbez daca nu ma spal repede pe maini.
E ca o obsesiebig grin