| bigsy a întrebat:

Deci ii ador. ochelarii wayfarer. dar vreau sa stiu cv. afecteaza vederea. inca nu am, dar as vrea sa-mi iau.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SilvanA_8443 a răspuns:

Stai calma, am si eu de 1 an! si cam. in fiecare zi ii port si nu am patit nimic :* stai calma love struck

10 răspunsuri:
| Tokha a răspuns:

Nu afecteaza.
1.Se numesc old-school.
2.Cu ce ar putea afecta vederea?
3.Am si eu.
Keep calm and buy Old-School Glasses.

| bigsy explică (pentru Tokha):

Imi pare rau. eu vb de wayfarer. cauta la imgaini la goolge. si vezi despre care vb...

| Tokha a răspuns (pentru bigsy):

Copilito,nu se numesc wayfarer, se numesc old -school si sunt inofensivi pentru ochii tai umezi.

| bigsy explică (pentru Tokha):

Hai ma lasi`. papadie uscata ce esti.laughing

| Tokha a răspuns (pentru bigsy):

Nu se numesc wayfarer,se numesc old school. Uita-te mai bine, sunt exact la fel, dar se numesc Old-School. o.o

| bigsy explică (pentru Tokha):

We`.nu ma enerva

| Tokha a răspuns (pentru bigsy):

Haha,sa te vad.Ce poti sa faci?=]]
"Aaa, sunt cineva199, o sa te spun lui mami"rolling on the floor

| bigsy explică (pentru Tokha):

Stii. e o diferenta intre a fi rau si a fi prost.

| Tokha a răspuns (pentru bigsy):

Haha,nu exista atribuirile astea.Tu le creezi.

| bigsy explică (pentru Tokha):

I don`t care! you = stupid. i = 100 % inteligent.