| corny04 a întrebat:

Buna happy
As vrea sa stiu daca se mai poarta ochelarii wayfarer...si daca arata bine cu lentile transparente.
Si mai am o intrebare: daca o sa mi`i comand de pe net platesc ochelarii cand vine coletul (sa zicem la posta). nu? big grin

2 răspunsuri:
| corny04 explică:

P.s. ofer Funda!

| andufunchi a răspuns:

Pai pentru prima intrebare:se mai poarta ochelari wayfarer si vine bine cu lentile transparente
asa si la a 2intrebaare:depinde dupa ce sait comanzi dar de obicei cand te duci la posta sa iei coletu atuci platesti
funda?