| SuNaM a întrebat:

Deci in urma cu o saptamana pe cerul gurii am inceput sa simt ca pielea aceia(care e de obicei fina) incepe sa fie aspra. dupa aproximativ 5 zile pielea a redevenit moale si neteda dar a aparut o taietura verticala(dinspre dinti spre gat) chiar pe mijlocul cerului gurii..nu doare nu nimic dar daca pun pana chiar se simte ca o taietura.Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Purplegirl101 a răspuns:

Cred ca de la uscarea gurii ți s-a crapat cerul. Am pățit si eu. Daca nu esti sigur/a mergi la un medic stomatolog