| Cristina22Maria a întrebat:

Deci, picioarele noastre sunt de la șold până la vârful degetelor. Pe mine ma doare piciorul drept de unde incepe el...de sus laughing Ma doare cand alerg cu viteza mare sau cand ridic piciorul foarte sus

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| reihiuke a răspuns:

Daca durerea se duce pana jos in talpa... sau o simti cel putin ca se duce in jos, e de la nervul sciatic cred. Daca iti mai si amorteste din cand, e clar happy

| RaspunsCastigator a răspuns:

Poate ai febra musculara tongue. Nu stiu exact daca nu dai mai multe explicatii.
Fundita? xD

| Cristina22Maria explică (pentru RaspunsCastigator):

Nu e febra musculara. E cam din februarie

| Cristina22Maria explică:

Ar putea sa fie apendicita la piciorul drept? sad

| CristinaJe a răspuns (pentru Cristina22Maria):

Trage sus piciorul drept cu genunchii incordati, daca nu te doare nu e apendicita