| VideoBloggg a întrebat:

Am 13 ani si de 3 zile ma doare rau piciorul drept (nu m-am lovit la el ) si de abia mai pot sa merg sad... ma doare de acolo de unde incepe piciorul, de la sold si nu stiu ce am crying

Dau funda la cel care ma lamureste ce s-ar putea sa am.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BornToBeLoved a răspuns:

Reumatism sau aslo
Ridicat, meri la
Reumatolog, se
Poate sa ai ceva cu articulatiile! Sanatate

3 răspunsuri:
| Girly97 a răspuns:

Apendicita este in stomac nu in picior... Ideea este ca ar fi bine sa te duci la un reumatolog deoarece nu iti putem spune exact ce ai...

| VideoBloggg explică:

Oare e apendicita? sad

| Blamely a răspuns (pentru VideoBloggg):

Nu are cum fi apendicită.