| CaTa_6712 a întrebat:

Deci problema este ca transpir excesiv(la subbratz), si nu miroase e doar apa din aia, cu totul ca nu am probleme cu parul si am schimbat 20 de deodorante nu s-a schimbat nimic. Am auzit ba ca am o infectie in corp, ba ca mananc prea multa sare, sau ca, corpul meu este intr-o continua ardere... Nici eu nu stiu ce sa mai faclaughing. Multumesc anticipat:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ina_4413 a răspuns:

Foloseste deodorantele antiperspirante, cu talc (sunt de dama), au proprietatea de a inchide glandele seboreice, dupa ce te epilezi, la inceput mai frecvent\zi pana se regleaza secretia.(ex. Rexona 0 alcool scrie pe el cotton. Succes.

4 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

Si eu sunt la fel. happy

uneori e jenant.straight face aiurea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Dozările hormonale (endocrinologie) şi un consult dermatologic, cardiologic pentru punerea diagnosticului diferenţial şi instituirea unui tratament specific.
Sănătate.
Pa, pa.

| maariaan a răspuns:

Mergi la dermatologie, la specialist. Se fac analize si el te poate lamuri si chiar ajuta.