| GGGGGGGGGGGGGG a întrebat:

Deja am 3 zile de cand ma doare sub coasta in partea dreaptă și in spate tot in partea dreaptă, cînd mîncam mă durea și credeam că din cauza că mănînc mă doare dar, chiar și dacă nu manînc tot mă doare. Ce poate să fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Anonima294737 a răspuns:

Nu îți pot spune ce este sigur, dar ar trebui să te duci la un medic s-ar putea să se agraveze mai rău.Multă sănătate

| Anonima294737 a răspuns:

Cu mare placere