| wrzeraaaaa a întrebat:

Depesia se mai spune ca sa imbolnavit mintea! ca loc de descrie depresie!?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Esti beat sau drogat?
Textul de mai sus nu-i coerent!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba Man zi ce probleme ai? Cum te simți? De ce nu mergi la medic?
Și în 2050 aceleași întrebări?
Ce putem face pentru tine?
Asta sa fie la tine toată problema?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai mai mult de 12 ani? De nu ne răspunzi?

| KR0NSTADT a răspuns:

Nu mai bea, că uite ce tâmpenii scrii!

| anonim_4396 a răspuns (pentru KR0NSTADT):

rolling on the floor

| KR0NSTADT a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru KR0NSTADT):

Asta e starea lui naturala nu e beat.eu cred că e troll sau e grav cu capul

| KR0NSTADT a răspuns (pentru anonim_4396):

Sau le are pe amândouă. Adminului îi place mocirla pe site, fiindcă asta naște dispute verbale și implicit trafic. Iar traficul aduce bani.

| anagsiwnagisiwowywo9 a răspuns:

Ce mai?