| madutapapusa a întrebat:

Hei! puteti sa-mi spuneti si mie cum sa am un fund bombat? ca n-a vine vara acum si vreau sa arat bine din pacate eu am forma fundului turtit cam asa il vad eu si din cauza la niste pastile care le-am luat mi s-au latit soldurile si am si aripioare nu stiu ce sa fac ca sa scap de ele.eu nu preau beau apa un litru pe zi maxim.ar trebui sa fac exercitii? sa nu mai mananc dulciuri? deoarece fundul meu este si moale si lasat si lat cryingastept sfaturi

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Prin exerciţii!
http://www.eva.ro/......36733.html
Te pup!

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Da-te cu curul de pamant pana se bombeaza.asta in fiecare zi, dimineata si seara inainte de culcare timp de 20 ani.

| AriantheLissa a răspuns:

Incearca sa faci gimnastica aerobica, sa mananci struguri sau portocale care contin mai multa apa (atunci cand ai pofta de dulciuri) si poate in loc de apa ai putea bea suc de portocala (de fructe in general dar fara acid). Bafta! :*

| MissPussy a răspuns:

Da din cur pana se ridica sau pune-i curtien(sutien pentru cur) si asa il faci bombat.

| Fenomenalaaaa a răspuns:

Unflal cu pompa.