| sara2523 a întrebat:

Distanta marita intre plamani... explicati-mi ce este si daca e grava! Va rog mult! Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
doar un medic specialist iti v a da explicatiile mult dorite.
O zi frumoasa sa aihappy

| vangaelis a răspuns:

Prezentați vreun simptom de v-ați făcut radiografia? Ar fi util, tot ce pot să spun că pe moment ar fi vorba de spațiul mediastinal.

| Constantin_Popa_1988 a răspuns:

Multe tigarii fumate big grin e grav

| Adeee20 a răspuns:

Ați ajuns să faceți o radiografie (că știți problema) și nu ați ajuns și pe la un medic s-o interpreteze?
Pentru cel mai bun sfat, apelați la un medic!

| sara2523 explică (pentru Adeee20):

O s-o interpreteze, dar saptamana viitoare... voiam niste păreri ca radiografie a făcut! laughing