| incandescentul a întrebat:

Draga TPU, va rog sa imi dati un sfat cat mai serios deoarece chiar vreau sa stiu unele lucruri!
Totul a inceput intr-o seara, cand am trecut pe la iubita, intretinand o mica partida de amor, totul a fost bine pana cand la un moment dat, deasupra gatului, in partea stanga a cefei m-au lovit niste dureri groaznice, care au durat zile! Am fost la doctor, bineinteles ca nu am spus de la cum a inceput durerea de cap, am zis doar simptomele. Am primit pe reteta niste ketonal si diclofenac gel. Durerea incet a trecut dar ce sa vezi, dupa o vizita la prietena mea, dupa nici 5 minute de amor, durerea iar a reinceput. Chiar nu stiu ce sa mai fac, am niste palpitatii groaznice la nivelul capului. Daca stiti ceva despre aceste simptome sau daca ati mai auzit acest caz va rog sa lasati un sfat, chiar sunt curios ce naiba cauzeaza aceste dureri!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Tata merge pe 60 de ani, si mai pateste d-astea laughing

| Baton a răspuns:

Din ce inteleg eu partida de amor o intretii cam numai tu din moment ce ai durerile astea.incearca sa fi mai pasiv in amorul asta si las-o pe ea sa miste mai mult...macar de incercare.
acum nu stiu de ce ti asa de rusine sa vorbesti cu medicul tau pentru ca daca pe tine te doare capu de la amor nebun si la doctor ii spui k ai tras curent atunci ala nu mai stie ca trebuie sa te intrebe si altceva...eu de ex daca mi-ai spune si asi fi medicul tau te-asi inntreba in ce pozitie faci acel amor. poate stai cu capu la geam si nah...
sper ca ai inteles sensul glumei mele.
ideea principala e ca ar trebui sa ii spui medicului tot.nu stiu de cand e rusinea asta cu exexutatul de amor...din moment ce amorul il executi cu iubita si nu iubitu nu ar trebui sa fie nici o rusine.doamne.nu inteleg de unde atat rusine.

| xname23 a răspuns:

Exista aceste dureri de cap in timpul actului sexual,iar barbatii sunt mai predispusi la asa ceva. cauzele pot fi multe.o pozitie incorecta a corpului[creaza o tensiune mare asupra umerilor si cefei] in timpul actului, hipertensiunea, predispozitia spre migrene etc. mergi la doctor si explica-i despre ce e vb. si totul va fi ok. bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi nu stiu poate te fortezi si ti se incordeaza gatul thinking