| Alexxxxandruuu a întrebat:

Dupa cat timp de la operatia de fimoza te poti masturba?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce trebuie sa faci asta? Te ajuta cu ceva?

| Alexxxxandruuu explică (pentru darrio2007):

Pai cum sa nu te ajute? laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru Alexxxxandruuu):

La ce te ajută? Poate la scaderea neuronilor din creier.

| Alexxxxandruuu explică (pentru darrio2007):

Cred ca esti impotent si de aceea spui asta.

| darrio2007 a răspuns (pentru Alexxxxandruuu):

Impotent esti tu. Si imatur. Am nepoti de varsta ta, baietas. Maturizeaza-te.

| darrio2007 a răspuns (pentru Alexxxxandruuu):

P.S. Sau ai sa devii daca vei continua sa ti-o freci singur.

| William a răspuns:

Dupa 6 luni.

| CuriousStuff a răspuns:

Dupa ce se vindeca. Dupa ce scapi de pansamente si la cel putin 1-2 chiar 3 luni dupa operatie.

| Alexxxxandruuu explică (pentru CuriousStuff):

Deci mai astept, am fost la scos fire marti. Deja se vindeca foarte repede.