| Razvy12 a întrebat:

Dupa cat timp dupa ce faci sala se vad primele rezultate? adica dupa cate luni?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Feri a răspuns:

Aproximativ 2 luni... dar roaga pe cineva. de exemplu instructorul de acolo de la sala sa iti faca un program corespunzator. altfel nu o sa mai cresti in inaltime fiindca greutatea taseaza coloana happy bafta

| Razvy12 explică (pentru Feri):

Mersi

| bleakk a răspuns (pentru Razvy12):

Sper ca nu i-ai ascultat, nu mai prostii au zis

8 răspunsuri:
| CeaCuMasca a răspuns:

Pai de exemplu mama mea, care era mai plinuta, avea in jur de 60 de kg la 1, 55, a facut sala 2 luni, de 2 ori pe saptamana si cand s-a vazut reflectata intr-o oglinda la un supermarket, nu i-a venit sa creada ca aia era ea.Asta e in cazul femeilor, dar stai linistit ca am avut un prieten care a facut toata vara sala, si cand l-am vazut am ramas socata(numai patratele, bicepsi lucrati).In 2 luni se vad rezultate bine, in 4 luni daca faci o sa ai parte de o schimbare totala.Important e sa nu te supra extenuezi, dar nici sa nu,, tragi chiulul,,. Tine-te de program si vei avea rezultate din prima luna!

| Razvy12 explică (pentru CeaCuMasca):

Mersi

| Razvy12 explică (pentru CeaCuMasca):

App am 15 ani e k daca fac sala? sau sunt prea mic?

| CeaCuMasca a răspuns (pentru Razvy12):

E ok daca faci sala de la 15 ani, dar trebuie sa iti iei un antrenor personal, fiindca fara indicatiile lui exista riscul sa ramai mic.El o sa iti zica cat sa ridici si cum.

| Razvy12 explică (pentru CeaCuMasca):

K mersi

| Cretz98 a răspuns:

Depinde... dar in jur de 5-7 saptamani big grin