| anonim_4396 a întrebat:

Dupa cat timp poti face baie dupa cezariana

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
tundenana
| tundenana a răspuns:

O baie de sezut se poate doar dupa o luna jumate de la cezariana si atunci cu bai de scurta de durata... pana atunci dusuri fara a se insista pe taietura... sfaturi primite de la ginecologul cu care am nascut ...multa sanatate

1 răspuns: