| anonim_4396 a întrebat:

Dupa cum ziceam, m-am apucat de sala. Azi trebuia sa lucrez tricepsul. Nu am putu sa fac niciun exercitiu pentru ca nu pot intinde complet mana stanga, iar mana dreapta insa nici ea perfect dreapta nu e. Ce as putea face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Simonasimona1992 a răspuns:

Pai mai intai ar trebui sa vezi de ce nu e dreapta.
In ce sens nu e dreapta? Nu o poti extinde pana la capat? sau despre ce e vorba?

| anonim_4396 explică (pentru Simonasimona1992):

Nu o pot extinde, da intind adica