| Antonies a întrebat:

Durere in partea dreapta când merg, din ce cauza? De o luna merg la sală, și cam tot din perioada asta mă doare in dreapta când merg, hmm... Nu știu, 50/100 metrii. Acum 2 ani am făcut operatie de apendicită, posibil sa fi aparut complicații? Va rog sa răspundă doar cine știe. ( E durere că atunci cand erai mic și mergeai repede sau mai mult pe jos, durerea e undeva deasupra semnului unde am fost tăiat la operație)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CezaraEM a răspuns:

Buna!
Spre binele tau, ar trebui sa mergi la doctor! Noi putem sa iti dam o gramada de sfaturi, dar nimeni nu stie exact ce ai decat un doctor specializat!
E posibil sa fii facut prea mult efort si sa o iei mai usor cu sala!
Du-te la doctor, doar el stie ce sa faca!
Sanatate si curaj!

| Antonies explică (pentru CezaraEM):

Treaba e că atunci când ridic greutățile la sală nu am absolut nimic, nu mă doare nimic.

5 răspunsuri:
| AleexisViol3t a răspuns:

Avand in vedere faptul ca ai avut o operație de apendicită, cel mai bine ar fi sa mergi la doctor pentru a evita ceva mai rau.
Sanatate!

| NUSHNUSHNUSH1231 a răspuns:

Frate,cand alergi sau ceva te doare in partea dreapta dupa un efort mare, de exemplu sala, ar trebui sa o iei mai usor daca nu te lasa durerea mergi la doctor.

| Antonies explică (pentru NUSHNUSHNUSH1231):

Dar mi se pare ciudat că mă doare doar când merg, dar când fac efort la sală nu am nimic.

| NUSHNUSHNUSH1231 a răspuns (pentru Antonies):

Ficatul lucreaza mai mult cand mergi si alergi de cat cand ridici greutati.