| Hanaemi a întrebat:

E cam jenant...big grin. Dar am o intrebare.Am 16 ani si pe partea inferiora a sanilor se vad niste vene mov-albastrui accentuate. E cumva o problema? Se vad cam tare...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sunt vergeturi cauzate de cresterea lor brusca sau de slabirea/ingrasarea ta la fel de brusca.

| EVA_7591 a răspuns:

Sunt vergeturiwinking

| paynehunter a răspuns:

Da mai multe detalii...varsta macar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e problema chiar grava.Si eu am aceeasi chestie si mi s-a spus ca sanii au crescut prea repede si pielea nu a facut fata cresterii...nu s-a acomodat atat de repede.sunt un fel de varice