| Joker3134 a întrebat:

E ceva normal sa faci diaree 3 zile la rand? Dar doar 1-2 scaune pe zi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai normal nu este, nu este ca si cand toti facem asta mereu 3 zile la rand.
Deci ar trebui sa faci ceva, cu privire la acest lucru happy

| SilentRain a răspuns:

Ești ok, nu o sa morii
Mergi la farmacii și ia ceva pastile

| LPCTSTR a răspuns:

Am patit si asta, rar ce-i drept, si un pic cam prea incapatanata, caci nici antitiareicele n-o rezolvau.
As putea asvea si o cauza, anune mancarea, caci am fost plecat iar mancarea era destul de diferita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că e vorba despre diaree acută.