| Reny a întrebat:

E normal ca inainte sa imi vina ciclul sa fie niste picaturi de sange?
P. S.:Inca nu mi-a venit si am 12 ani.
Mss mult!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CrimeLullaby a răspuns:

Este normal.Si eu am 12 dar mie mi-a venit de la 10 si 10 luni...Si mie mi s-a intamplat.Inseamna ca organismul se prgateste pentru valul mai mare.

3 răspunsuri:
| Adrick a răspuns:

Da, e normal! happy

| Reny explică:

Va multumesc mult pentru ajutor:*

| ingerash_7863 a răspuns:

Da este f normal:*