| Sara2 a întrebat:

E normal sa nu ies la baie cateva zile? beau ceai verde pentru ca eram constipata, dar acum nu mai imi vine aproape deloc sa ies la baie, ies odata la 4-5 zile, e normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Consulta si contacteaza fitoterapeutul : http://www.dorelplant.ro/index.php/despre-noi.html

| fabiola a răspuns:

Nu este normal, poti avea o constipatie cronica! Regimul alimentar este foarte important si miscarea! Pe blogul meu gasesti acele alimente sanatoase care combat constipatia! http://blogsanatate.blogspot.com/

Răspuns utilizator avertizat
| bibiiiy a răspuns:

Chiar deloc.nu este normal.te-as sfatuii sa te duci la medic.el sigur te va ajutawinking bafta!

| AkaneHanda a răspuns:

Buna! Nu este deloc normal... poate ai confundat ceaiul verde cu cel de menta.
Funda?

| alexandruu97 a răspuns:

Nu este normal consulta neaparat un medic

| sfântaSmecta a răspuns:

Niof, niof. sad Prea multă Smecta.

| yubitikata a răspuns:

Nu este deloc normal. du-te la farmacie si cumpara supozitoare "hermozone" si flosestele cand esti constipata