| sasha a întrebat:

E o reclma la tv cu un bebelus foarte dragut, insa nu o mai gasesc. ma puteti ajuta daca va descriu reclama?
e un bebelus intr-un patut si plange, merg pe rant la el tata, bunica ...si el tot plange pana merge mama si il ia in brate, e un bebelus cu ochii albastri. mi se pare ca reclma e facuta la un medicament pentru o digestie mai buna la bebelusi dar nu o gasesc nici cum. ma puteti ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| IuliaAlexandra123 a răspuns:

E la un medicament anti-colici. cevain genu.chiar ieri am vazut reclama la TV ...si cred ca se numea Espumisan N

| IuliaAlexandra123 a răspuns:

E la un medicament anti-colici. cevain genu.chiar ieri am vazut reclama la TV ...si cred ca se numea Espumisan N sau Espumisan L...nuimi vine acum in minte care era dintre N sau L

| elena_3173 a răspuns:

Da mi-am adus aminte cred ca era pentru colici sau ceva asemanator, dar nu-l gasesc...scz.