| IsiR a întrebat:

E vreo metoda prin care iti cresc sanii mai repede?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Prin operatie de augmentare mamara, care insa este recomandata dupa ce sanii si-au incheiat procesul de crestere. Mai multe detalii aici: http://www.i-medic.ro/......ea-sanilor

| Jameson a răspuns:

Prin palpare, masare. Cresc foarte repede.

| PyScHoTeLRoOz a răspuns:

Eu iti raspundhappy la itnrebare dar puteai cautaa si pe net:-s da las-o baltawinking ee pai prin exerciti draga meahappy exerciti pentru sani abdomene flotari.genoflexiunii ettccstraight face da sa stai si cu spatele dreept si pieptu inainte: okk? saa ai o zi placutaahappy fundita?

| UnUlal2lea a răspuns:

Implant

| Anastasia002 a răspuns:

Incearca sa bei cat mai mult lapte si maseaza-i zilnic cu mainile usor.