| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a întrebat:

Ei bine de ceva vreme mi-a aparut pe sanul stang o pata rosiatica.In zona aceea pielea tinde sa se exfolieze si e cam aspra.Am observat ca langa acesta pata va mai aparea una.Tin sa mentionez ca anul trecut din cauza stresului am facut ceva asemenator,un fel de eczema la gura, rosiatica, care mi-a trecut cand m-am mutat la Nr 1. Ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Colban a răspuns:

Asa are si fata mea.se cheama psoriasi trebuie s a mergi la doctor neaparat .pt.ca o sa iti iasa si in alta parte, apoi -pupici!