| laur_2968 a întrebat:

Este adevarat ca daca mananci mancare incalzita de la cuptorul cu microunde ti se inmultesc globulele albe?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| eek a răspuns:

Da...iti mai creste si o mana in plus

| x3SceneGirlsS a răspuns:

Sincer...nu prea credthinking