| danialex00 a întrebat:

Este bine ca fac pe seara cate 250 de flotari?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ioanamaria56 a răspuns:

Nu chiar.Incearca sa le faci dimineata sau dupa masa.
SFAT:Sa nu le faci dupa ce ai mancat de amiaza. S-ar putea sa te doara burta.

4 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

250 de flotari este bine sa faci, dar din ce am auzit eu cica seara nu este bine sa facem sport, numai stiu de ce dar asa am auzit. Fa-le in timpul zilei sau dimineata.

| andreiush25 a răspuns (pentru Ana):

Este bine si seara...se ard calorii la fel ca dimineata big grin

| Maya_9911 a răspuns:

E nu zau. m`ai spart la faza asta! :]]]] ia vezi, 25000 poti sa faci? raised eyebrows

| andreiush25 a răspuns:

Cred ca esti al 300 lea care intreaba daca e bine sa faca 496 de flotari... faceti asta sa va laudati sau ce? logic ca este bine...doar sa nu le faci zilnic, sa lasi muschii sa se odihneasca 1-2 zile