| Andreeaposto a întrebat:

Este bun sedatif pc pentru starile de depresie postnatala? Isi face efectul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| haileewatson a răspuns:

Exact ce spuneam mai devreme. O sa vezi ca daca ceri ajutor specializat o sa-ti fie mai bine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este deloc eficient pe depresie, este relativ ok de administrat pe o perioada scurta în "tratarea" emoțiilor, anxietății /a, agitației. Nici un tratament natural nu este eficient pentru depresie, nici măcar pentru tipul acesta de depresie.

Ai nevoie de multa afecțiune și atenție, socializare dacă vrei sa treci peste acest moment, vitamine și minerale, alimente bogate în seleniu și ce conțin bacterii probiotice, de la metabolism ți s-a declanșat depresia, asa ca cu o alimentatie bogata în fructe și legume te vei simți mai bine. Ieși în parc cât mai des, la aer curat, nu te izola în casa.

| Andreeaposto explică (pentru anonim_4396):

Am inteles multumesc

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreeaposto):

Sa fi iubita draga.