| Al3xu7Zu a întrebat:

Este normal ca la varsta de 15 ani sa am 1.67m si 55 kg?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
13 răspunsuri:
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Acceseaza aici:
http://www.sfatulmedicului.ro/teste-medicale

Shin
| Shin a răspuns:

Parca spuneai ca ai 13 ani... Are you trolling?! laughing

| Ea12345 a răspuns:

Esti scundut, dar in rest e bine. Tu esti cel din poza? CA arati binisor blushing

| Floreenofficial a răspuns:

Da, este foarte normal! Esti in regula!happy

Răspuns utilizator avertizat
| baietzelu a răspuns:

E destul de normal.

| Elaaaaaaaaaa a răspuns:

Cred ca dahappy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte normalbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, esti bine proportionat, exista pe net echivalenta kg cu inaltimea, cauta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

15 ani zici ca ai? Aici parca aveai 13:
http://www.tpu.ro/......-venit-in/
Sau tu cresti precum Fat-Frumos?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haaaa, acum am vazut, raspunsul meu a plecat fara continut dar eu am scris, offfffffff.
Este normal alex, vei gasi pe net corespondente kg inaltime.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai 13 ani si mergi pe 15?

Răspuns utilizator avertizat