| pompom a întrebat:

am 13 ani 1.67m si 64 kg? esti bine? la varsta mea inaltimea si greutatea? daca nu spuneti-mi ce inaltime si ce greutate trebuie sa am!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Heartless a răspuns:

De fapt la 1.67 esti aschie la 40-50 de kg laughing doamne rolling on the floor. La 1.67 e bine intre 55-60 thumbs up

5 răspunsuri:
| Heartless a răspuns:

Esti foarte bine laughing Oricum nu iti poti schimba inaltimea daca nu ar fi buna laughing. Esti putin plinut/a pentru 1.67 dar e bine happy

| lSchizo a răspuns:

Si eu am cam qt tne...Cik nu e bine sa ai atat. straight face
Tre sa ai vreo 40-45

| Heartless a răspuns (pentru lSchizo):

De fapt la 1.67 esti aschie la 40-50 de kg laughing doamne rolling on the floor. La 1.67 e bine intre 55-60 thumbs up

| Tiffany89 a răspuns:

E cam mult.happy Ar trebui sa ai max.54.

| JuliaR a răspuns:

Staaaai putin!laughing) ai 13 ani, 1.67 si 64 de kg?:o cam mult, pararea mea.
spre exemplu... la 1.65, 57 de kg si. 43 de ani, mama mea arata chiar foarte bine!

| Crystynika a răspuns:

La 1,67m ar trebui sa ai cam 57 de kg. Ca inaltime cred ca esti ok