| ada1221 a întrebat:

Este normal sa am sanul stang mai mare decat cel drept la 16 ani!? Marimea la sutien la sanul stang este de 34 iar cel drept 32! Este nevoi de un consult medical?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Nu se facpoate.Probabil cand vei avea copii va trebui sa ii alaptezi din ambi sa fie macar ca si acum dar egali nu cred.
Eu am 23 si tot asa is de cand ma stiu (bine doar ca au mai crescut).

2 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Cred ca toate aveam un san mai mare si unul mai mic.Si la mine e la fel

| ada1221 explică (pentru Freya1):

Cand se vor face egali?
La ce varsta?

| Freya1 a răspuns (pentru ada1221):

Nu se facpoate.Probabil cand vei avea copii va trebui sa ii alaptezi din ambi sa fie macar ca si acum dar egali nu cred.
Eu am 23 si tot asa is de cand ma stiu (bine doar ca au mai crescut).