| anonim_4396 a întrebat:

Este normal sa ma ud usor in pantaloni atunci cand ma sarut cu o fata? De ce se intampla acest lucru? Cum sa fac sa nu se mai intample?

8 răspunsuri:
| briosicabriosel a răspuns:

Hei amice, da este normal sa te uzi atunci cand saruti o fata pentru ca tu te exciti, iar acel udat este de fapt un lubrifiant, nu ai ce sa faci pentru ca este normal, asa patesc si fetele :*

| neutrino a răspuns:

Da, este normal atunci cand esti destul de tanar si nu te poti controla deloc. Foloseste o pereche de pampersi.

| victorandrei a răspuns:

Pai probabil ai si erectie daca te uzi usor in pantaloni. Esti inca mic cred, trebuie sa te gandesti si la altceva cand te saruti cu ea... daca porti pantaloni mai subtiri te faci de ras in parc cand ti se ridica ceva in pantaloni. Gandeste-te la altceva...

| Alison95 a răspuns:

Faci pe tine sau iti dai drumul?

| MeAlex a răspuns:

Te exciti si nu te poti controla dar e normal. In timp o sa te obisnuiesti cu sarutatul si te vei excita mai greu.

| KitKat15 a răspuns:

Presupun ca esti la varsta adolescentei. Pai, te exciti, asta se intampla. Incearca sa nu te mai gandesti la sex atunci cand te saruti si nu o sa te mai uzi.