| bogdan133 a întrebat:

Este normal sa se miste putin dintii de sus, cand ii imping cu cei de jos?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Da. Atat timp cat nu se misca foarte rau sau vizibil, nu e nimic anormal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e normal deloc. Doar putin de tot. Du-te la un dentist

| Anonim693 a răspuns:

Nu, nu e normal...Foarte putin da, dar nu in asa fel in cat sa se vada.

| restroccck a răspuns:

Da este normal mie mi si intampla la fel.

| Cocacola121 a răspuns:

Nu. du-te la un stomatolog, de preferat specialistwinking

| Andrei_Denis_1999 a răspuns:

Dacă se mișcă foarte puțin nu-i nici o problema, și mie mi se mișca foarte puțin dacă îi împing cu cei de jos.