| mirabelle01 a întrebat:

Este vorba despre fratele meu,sunt foarte ingrijoratacrying de ceva timp are dureri de cap,mai precis in zona cefei si simte si cate o amorteala uneori,mai simte ca si o febra uneori in cap de scurta durata,se simte ametit,simte greata,se simte slabit, ii amortesc mainile..viseaza ciudat,a fost la neurolog,a fost sa isi faca tomograf si spune ca nu are nimic la cap.iar neurologul i-a dat un tratament pentru anxietate,spune ca totul din cauza stresului, de la psihic..Ma doare sa il vad asa,mai ales ca il vad ca plange, spune ca din cauza durerii de cap si ca ii amorteste capul..am nevoie de sfaturi, unde ar trebui sa mai mearga? ce medic ar trebui sa consulte?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| awspam a răspuns:

Poti spune cumva varsta inaltimea, greutatea, si cate ore sta in casa pe zi si aprox cate sta in aer liber gen scoala, servici, loc de joaca, parc?

| mirabelle01 explică (pentru awspam):

Varsta 24, inaltime 1, 75 63-64 kg..nu lucreaza, majoritatea timpului il petrece in casa, iese pe afara doar cand mai lucra cate ceva pe langa casa.

| giony54 a răspuns:

Spondiloza cervicala care se trateaza cu Triple Potency Lecithin 3/zi, White Willow 3/zi si MegaqProtect 3/zi si se gasesc aici la un pret redus cu 30% : http://www.mypurnutrition.com/products/.Sunt naturale si nu fac rau.