| qieiqpalz a întrebat:

Eu am avut 3 pisici pe care le scoteam afara pe geam eu stand la parter si ele cand plangeau le auzeam si mergeam si le bagam in casa dar de 2 zile o pisicaa disparut era insarcinata dar eu stau intr-un bloc in care toti sunt nebuni doar eu si o familie de la 3 nu sunt nebuni si astia se tot luau de pisica mea si nu le prea convinea cineva a zgariat usa de la intrare si bineînteles pisica mea era devina ..care era pui atunci si nu ajungea pana unde erau zgarieturi dar nu ai cu cine..eu cred ca stiu cine mi-a furat /omorat pisica ce as putea face? politia nu prea vreau sa chem ca toti vecini sunt impotriva mea in afara de cei de la 3 de care am zis toti sunt impotriva mea si daca as chema politia tot eu as fi de vina pun pariu chiar daca eu as fi vrut sa scap de pisicile mele nu imi convine sa fie omorata! totusi am crescut 2 ani cu ea si tin la ea sincer asa i-as sparge geamul la masina la gunoiul ala de vecin al meu...voi ce ziceti

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca sa o cauti poate a fatat pe undeva.

| AlexSalling a răspuns:

Spargei-l. Si eu peste tot pe unde ma mut, vecinii fara motiv nu ma suporta. Poti sa cauti pisica, o poti gasi, poti intreba. Si ti-am zis, spargei-l (sa nu afle ca ai fost tu). Bafta!

| CATALINFARAON a răspuns:

Am și eu 5 pisici, Ele când fata se ascund în locuri foarte bune deoarece tatăl copiilor va manca puii de pisica.Trebuie sa mai aștepți pana se va întoarce, va dura câteva zile.

| qieiqpalz explică (pentru CATALINFARAON):

Deci nu va manca nimic in perioada asta?

| CATALINFARAON a răspuns (pentru qieiqpalz):

Daca gaseste ceva prin apropiere, va manca si se va duce la pui, daca nu, Trebuie sa te gandesti care sunt cele mai ciudate locuri/greu accesibile, acolo se ascunde, asta daca nu a omorat-o vecinul.

| qieiqpalz explică (pentru CATALINFARAON):

A mai facut pui si i-a facut in casa sincer sper sa se intoarca mi-e putin dor de ea chiar daca 60%a omorat.o taranul asta de vecin al meu