| Laurosa a întrebat:

Eu beau un energizant o data la ceva timp. Uneori beau o data pe săptămâna, alteori beau o data la 2-3 luni. E grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DenqOO a răspuns:

Nu cred. Adica daca bei zilnic sau mai multe zilnic, atunci e problematic.

| Laurosa explică (pentru DenqOO):

Am inteles. Mulțumesc

| raMLesS a răspuns (pentru Laurosa):

Funda?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Traieste viata fara sa exagerezi cu ele.

| Sofer a răspuns:

Nu e. E ok.

| mentholinks a răspuns:

E foarte grav.

| raMLesS a răspuns:

Daca bei asa rar, nu.

| StrongHeart a răspuns:

Grav,nu,dar nici sanatos nu e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e, stai liniștit, dar las-o mai moale cu ele