| Michaela89 a întrebat:

dupa cat timp pot sa beau energizant de la operatia de apendicita?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu scrie nicaieri ca trebuie sa bei energizant dupa operatie.Asta vrei numai tu.Bea sucuri de fructe. Facute de tine din fructe.Nu de cumparat.

| iulia972 a răspuns:

Dupa cateva zile, dar de ce sa bei energizant cand pot sa bei ceva natural happy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru iulia972):

Vrea să l ia pe doctor la palme.

| iulia972 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Posibil.

| Michaela89 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Adica?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Michaela89):

Era o glumă, după operatie bei ceai si lucruri usoare nu direct energizant, dar bănuiesc că medicul care te a operat ti a dat o listă cu alimente si băuturi permise nu? Dar tu de ce vrei să bei energizante?

| Michaela89 explică (pentru CristiDinBucuresti):

..Asta tine de anumite probleme. oricum, nu beau acum, dar ma refeream daca la 6 luni de la operatie mi se intampla ceva, avand in vedere faptul ca am si fierea strangulata.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Michaela89):

Eu cred că numai medicul care te a operat este cel m ai potrivit să i ti răspundă la această intrebare, dar cind te ai operat? Esti fată?

| Michaela89 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da big grin Acum o luna.

| Wøodenpints a răspuns:

Poți, cu condiția să nu izbucnești în sport după ce bei.