| fischer3 a întrebat:

Mi-am tot pus intrebarea: ce se intampla daca bei energizant? Eu mai beau energizant, dar o data pe luna, sunt luni in care nu beau deloc iar altele in care beau 2-3 ori (nu e regulat). Vreau ca cineva care stie sa imi raspunda, am citit articole pe internet si nu am gasit... decat "Ce se intampla daca bei DES energizant?" Va rog raspundeti rapid! Multumesc!winking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

O data pe luna nu e des, dar consumul in exces (1 pe zi, 1 la doua zile) pot cauza probleme cu inima (din cauza concentratiei mare de cofeina), probleme cu stomacul si ficatul (contin o groaza de chimicale) si probleme cu greutatea la cat zahar are

1 răspuns:
| Eduard619 a răspuns:

Pai energizantul este o bautura destul de buna dar daca este consumata in cantitati regulate daca il consumi prea des principala problema este ingrasarea iar in alte cazuri probleme de inima.winking