| anonim_4396 a întrebat:

Eu de ce ma inbolnavesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Fii mai la obiect, altfel vorbim discutii!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Din cauza vremi big grin

| LuS[z] a răspuns:

Probabil esti mai sensibil/a si ai imunitatea scazuta

| poesia a răspuns:

Ai imunitatea scazuta. Fa injectii cu polidin pentru intarirea imunitatii.

| sergiu a răspuns:

Imunitate scazuta la microbi si virusi, organismul slab...incearca sa mananci mai multe fructe si legume si sa ai o alimentatie echilibrata si fara prea multe grasimi, zahar si sare. Stii tu happy Ca la reclama.