| andreea567890123 a întrebat:

Exista vreo sansa ca COVID-19 sa revina in septembrie?
Credeti ca o sa mai facem ore online si in septembrie-octombrie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cu Virusul Coronat al Prostiei nu se poate sti cum va afecta lumea si politicienii.
Inca de la inceput s-au spus predictii de tot felul, iar acum zic contrariul.
Cel mai bine e sa intrebi o ghicitoare.

| mgtow a răspuns:

Nu va reveni. baga aia alte minciuni despre virus nimic mai mult

| Simpatic a răspuns:

Dar unde a disparut virusul ca sa se intoarca?
Confunzi asa zisa relaxare din 15 mai cu disparitia virusului.
Ar fi fost bine sa fi disparut, dar iata ca nu a disparut si nici caldura nu cred ca-l ucide pe acest nemernic creat in laborator

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sigur va reveni, conteaza cat de tare va reveni si ce tratamente vor aparea pana atunci

| Digikey a răspuns:

A plecat undeva intre timp?

| Nume6 a răspuns:

Nu știm, întreabă-l pe coviduţ! laughing

| Carolina1972 a răspuns:

Nu stim. Oricum spre fericirea mea, sunt a 12a. Deci scap