| anonim_4396 a întrebat:

Fac volei in fiecare zii pe timpul saptamanii o ora jum de la 8 jum la 10 si inainte mananc ceva sanatos, ajung acasa fac ceva exercitii de casa, mananc pe la 12, si dupa mananc abia pe la 5, 6 si beau multa apa dar nu slabesc, cu ce gresesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Depinde cantitatea de mancare pe care o mananci la pranz si seara, si depinde cat de sanatoasa este acea mancare pe care o mananci, dar depinde si de metabolismul fiecarei persoane.

| justanotheruser99 a răspuns:

Du-te la un nutriționist, te lămurește el. happy

| IseeVoices a răspuns:

Depinde si ce mananci si cat mananci cel mai bine e sa te duci la un nutritionist deoarece noi nu suntem specialisti.