| AlinRay a întrebat:

folosesc arginina plus de cateva zile in fiecare seara la 9 inainte de culcare dar are ceva daca am mancat inainte de a lua arginina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Generalul a răspuns:

Nu ar trebui sa aiba vreo importanta, dar stiu ca de obicei se foloseste dupa 25-30 ani tratamentul, ai nevoie acum sa iei arginina?

| AlinRay explică (pentru Generalul):

Mi-a recomandat un profesor

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Pentru ce folosesti arginina? Masa musculara sau doar pentru imbunatatirea vascularizarii?

| EaEmma a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa te consulti cu un medic de specialitate...nu cred ca ai procedat bine luand arginina la indicatile unui profesor...

| AlinRay explică (pentru EaEmma):

Va multumesc pentru raspunsuri