| Scikofit a întrebat:

Funda!Cum pot sa scap de nasul infundat,fara medicamente,ceva antural?Funda!Urgent!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Crissy17 a răspuns:

Pai fa un ceai si stai deasupra ceaiului cu capul si stai acolo pana se raceste ceaiul atentie capul trebuie se fie acoperit cu un prosop ca sa nu iar aburul de la ceai (de preferat un ceai de musetel)

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Merge cu hrean...eu aveam un borcanas din ala si am descoperit ca iti desfunda nasul daca este mai iute(trebuie sa-l mananci, nu altceva laughing )

| Scikofit explică (pentru Bondarel99):

Da cum sa nu laughing nu vreau sa ard de viu laughing rolling on the floor

| Bondarel99 a răspuns (pentru Scikofit):

Tu ai mancat vreodata hrean? Acum nu vorbesc de ala crud...laughing

| Scikofit explică (pentru Bondarel99):

Da straight face stiu ca vorbesti de ala pe care il baga mama in borcan laughing

| Niiiicu a răspuns:

Incearca ceai cu miere si scortisoara, la mine merge

| delia1999 a răspuns:

Nu prea ai cum fara medicamente dar poti sa faci ceai de musetel si sa inhalezi aburii.