| Andreeadeuu a întrebat:

Tusesc rau ce sa fac? am si nasul infundat crying ziceti-mi si mie ce sa fac dar nu cu o groaza de medicamente crying

Răspuns Câştigător
| Biutzu a răspuns:

Pentru tusit halls(hols se citeste)si ca pastila tusin; si pentru nas o supa calda/o infuzie de musetel sau ca, si medicament biorinil spray nazal suspensie.iti zic ca la mine a mers

1 răspuns:
| zendaia234 a răspuns:

Pai iti zis un secret si pe mine ma cam vindecat trebuie sa ai putina drojdie tuica si o carpa si o farfurie pui in farfurie drojdia dar nu multa cam jumatate apoi pui peste drojdie tuica o amesteci cu o lingura sau cu o ligura de lemn si o presezi tare pa se face sa o pasta iar dupa aceea pui putina apa si iar invarti si apoi o pui pe carpa intinsa si carpa o pui la gat legata asta aduce la disparitia racelei. Sper ca te-am ajutat. Funda?