| jon22 a întrebat:

FUNDA.De cateva zile am si eu o mica problema.Ma tine un junghi in spate intre omoplati si cand trag aer in piept ma tine acolo in spate desi cu plamani nu am avut probleme niciodata si nici nu fumez.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| EuDoru a răspuns:

Asa am patit si eu din cauza curentului.Baie fierbinte si aspirina. Pune pe cineva sa-ti dea cu Bengay...

4 răspunsuri:
| AlbaAura a răspuns:

Poate ai facut o nevralgie intracostala.Ai stat in curent sau ai facut baie in apa rece.Ia aulin sau midocalm.In cazul in care esti adult.Incearca si cu aspirina.

| us3r a răspuns:

Daca nu ai avut probleme cu plamani nu inseamna ca nu poti sa ai. de la cateva raceli netratate calumea, poti sa ai mici probleme cu plamani, dar daca te duci la medic, cu ceva tratament o sa se rezolve. [si eu am patit asa ceva si nu a fost nimic grav cu un tratament s-a rezolvat.]

| Kiragagash2012 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, ar ma doare tot spatele, ridica-te sus si incearca sa te rasucesti pana trosnesti locul respectiv. de asemenea ia de la farmacie DR. MOM RUBON, ft bun pentru dureri, si date de cate ori te doare, cam atat am reusit si eu, bafta

| Herb a răspuns:

Cred ca ai scolioza, sau ai tras curent!