| Mar a întrebat:

FUNDA! Hei.Am o problema desii am 13 da sunt slaba dar am burta straight face si se vede urat. nu pot spune ca vreau sa slabesc daca tot am 1.63 si 48 de kg nu pot sa slabesc(nici nu ma gandeam la asta). Intrebarea este cum pot scapa de burta straight face am incercat cu abdomene dimineata si seara cate am putut vreo 30-40 seara asa dar nu nimic.nu,nu mananc deloc gras straight face fara chipsuri sau fast food sau mai stiu eu ce grasimi.straight face deci cum sa scap de burta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=emKAokYovek
Incearca sa faci exercitiile astea. Sunt geniale pentru abdomen:X:X
:*

| problematic a răspuns:

Incearca pillates. gasesti o groaza de filmulete pe net. iar exercitiile pentru abdomen chiar dau rezultate. dar in vreun an, cam asa. o sa ai un abdomen PERFECT, iti garantez.

| larisuk_9942 a răspuns:

Eu cred ca la varsta de 13 ani ai o greutate ca toti alti de varsta ta. poate esti doar puti balonata de la unele mancari.